Domov Komentáre ŽIAK: Ako putinovksí šmejdi zaliezli do dier…

ŽIAK: Ako putinovksí šmejdi zaliezli do dier…

0
0

Všetci poznáme šmejdov, tých, ktorí predávajú najmä dôchodcom predražené hrnce a iné zbytočnosti. V NRSR máme takýchto Putinovských šmejdov, niektorí možno z presvedčenia, iní zo zištných dôvodov obhajujú ruskú agresiu na Ukrajine.

Chápem, že na Slovensku mala ruská propaganda obrovský dosah a aj výsledky. Preto sa väčšina ľudí veľmi ľahko nechala opiť rožkom práve týmito politikmi.

Nemusíme chodiť ďaleko, ešte pred pár týždňami poslanec Smeru Blaha veselo velebil Putina, ba dokonca pokračuje aj po jeho vojenskej agresii na Ukrajine.

Prosím, odsúďme takéto konanie čím skôr ako spoločnosť. Takíto ľudia nemôžu mať v slušnej a demokratickej spoločnosti miesto!

Aj z toho dôvodu si myslím, že by sa Generálna prokuratúra SR mala začať čím skôr zaoberať návrhom na rozpustenie ĽSNS a strany Republika.

Prezentované dôkazy orgánov činných v trestnom konaní v súvislosti s ruskými špiónmi na Slovensku jednoznačne smerujú k podozreniu, že ĽSNS je financovaná z Ruska.

Navyše, všetko nasvedčuje tomu, že prepojenie na ruských špiónov môže byť oveľa väčšie a týkať sa aj strany Republika. Činnosť obidvoch strán je tak v priamom rozpore s Ústavou SR a preto je najvyšší čas začať sa zaoberať ich rozpustením.

Navyše si myslím, že predstavitelia obidvoch strán by mali byť ignorovaní aj v médiách. Nemôže nám byť jasné, aké názory prezentujú jednotliví politici ĽSNS a Republiky – či sú to ich osobné názory, alebo ide o názory, za ktoré majú zaplatené z Ruska.

Médiá by sa mali vyvarovať akejkoľvek príležitosť ponúknuť týmto osobám akýkoľvek priestor.

Miroslav Žiak, poslanec NR SR za stranu SaSNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Remišová pripraví Slovensko o 48 miliónov eur

Vicepremiérka Remišová si opäť strelila do vlastného kolena, svojím konaním práve ona prip…