Domov Týždenník Koment 12/2021: Vlhová dobyla svet! Veľký glóbus je doma

Koment 12/2021: Vlhová dobyla svet! Veľký glóbus je doma

0
0

Lyžiarka Petra Vlhová zdvihla náladu Slovenska, ktoré musí už niekoľko týždňov znášať neznesiteľné koaličné spory, a to po tom, čo ho už niekoľko mesiacov ničí pandémia koronavírusu.

Vlhová dosiahla životný úspech a prepísala históriu slovenského lyžovania, keď sa jej podarilo naplniť zdanlivo nedosiahnuteľný predsezónny cieľ. Na Slovensko prináša Veľký krištáľový glóbus určený najlepšej lyžiarke sveta.

Ako sa u nás už neraz konštatovalo, aspoň športovci robia našej krajine dobré meno. Kiež by si z nich brali príklad politici. Tí si však idú svoje. A najmä tí z vládnej koalície, napokon súčasný vládny štvorlístok ani opozíciu nepotrebuje. Už týždne si v tomto smere vystačí sám.

Predstavitelia vládnych strán sa predbiehajú v tom, kto komu pošle skôr výzvu na podanie demisie. No a niektorí ministri to už vzdali a vládu opustili. Okrem vlády od utorka najnovšie nefunguje ani parlament. A prezidentke sa to nepáči. Vyzvala premiéra Matoviča, aby konečne podal demisiu.

Čo vám najviac chýba počas koronakrízy? Agentúra FOCUS sa na to spýtala respondentov a výsledky tohto prieskumu vám prinášame v najnovšom čísle týždenníka Koment.

Okrem toho si prečítajte aj o histórii parížskej Železnej dámy či o tom, ako vám vaše zlozvyky škodia.

Príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Avis Prestige má pre vás výnimočnú letiskovú službu. Bez stresu a bez prekážok.

Ak ste niekedy zažili stres z cestovania, tak práve pre vás existujú rôzne možnosti, ktoré…