Domov Týždenník Koment 19/2021: Aj ty rozhoduj o budúcnosti EÚ!

Koment 19/2021: Aj ty rozhoduj o budúcnosti EÚ!

0
0

Nový týždeň priniesol so sebou ďalšie uvoľňovanie opatrení, politické trenice a aj významné zahraničnopolitické udalosti. Doma spôsobila najväčší šok tragédia, ktorá sa stala v jednom z bratislavských výťahov.

V domácej politike si odvolávanie vyskúšala ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Hoci sa proti nemu nepostavili všetci poslanci vládnej koalície, nenašlo sa ani dosť takých, ktorí by to podporili. Robert Fico má na to jasný názor.

Najdôležitejšou zahraničnopolitickou udalosťou bolo zaiste otvorenie Konferencie o budúcnosti EÚ, v rámci ktorej môžu svoj názor a námety na budúcnosť Únie vyjadriť aj bežní občania.

Dobrou správou je tiež, že sa na Slovensku opäť uvoľnili protipandemické opatrenia. Zároveň z EÚ prichádza informácia, že vakcíny AstraZeneca už kupovať nebude.

Pri tejto príležitosti vás určite bude zaujímať, ako sa ľudstvo vôbec dopracovalo k jednému zo svojich najdôležitejších vynálezov – očkovaniu. Prečítajte si o jeho zaujímavej histórii.

O tragédiách by sme najradšej nepísali, bohužiaľ patria k životu. Tá, ktorá sa odohrala v jednom z bratislavských výťahov, pripravila o život len niekoľkotýždňové bábätko.

V športe sa oči všetkých slovenských fanúšikov zameriavali na hokejové štadióny, kde oslavoval titul Zvolen, ale aj futbalové trávniky, kde zas Slovan vybuchol, keď prehral doma s Dunajskou Stredou.

Viac sa dozviete v najnovšom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Remišová pripraví Slovensko o 48 miliónov eur

Vicepremiérka Remišová si opäť strelila do vlastného kolena, svojím konaním práve ona prip…