Domov Šport Haščák sa chcel hetrikom pripomenúť

Haščák sa chcel hetrikom pripomenúť

0
0

Útočník bratislavského Slovana Marcel Haščák bol ústrednou postavou nedeľného zápasu 30. kola Tipos extraligy na ľade Banskej Bystrice. Na víťazstve hostí 6:2 sa podieľal hetrikom, ku ktorému pridal aj dve asistencie.

Tridsaťštyriročný hokejista bol najmä rád, že pomohol mužstvu k víťazstvu. „Teší ma to, lebo Banská Bystrica hrala dobre. Chcel som sa trošku ukázať a podarilo sa. Čítal som pred nedeľným stretnutím nejakých expertov, že ma nedávajú do nejakej nominácie. Tak som si povedal, že sa im trošku pripomeniem,“ smial sa Haščák.

Netajil, že hetrikom potešil i svojho syna, ktorý duel sledoval na tribúne: „Teší ma, že moje góly videl v Banskej Bystrici aj môj syn. Bol na tribúne, takže sme si to obaja užili, aj som mu zakýval. Som rád, že ma to baví a že aj on videl moje góly,“ dodal útočník, ktorý počas absencie kapitána tímu Michala Sersena nosí na drese „céčko“.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Šport v roku 2022

Haščák si nespomína, že by dal niekedy tri góly za sebou za desať minút. V Banskej Bystrici sa mu to podarilo v rozpätí štvrtej až štrnástej minúty. „Dúfam, že mi to takto bude i ďalej padať. Mal som v tomto zápase viac šancí, ale po tých troch góloch som už začal viac vymýšľať, a to zbytočne…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…