Domov Slovensko Ľudová tvorivosť nemá hraníc 3

Ľudová tvorivosť nemá hraníc 3

0
0

Napriek tomu, že leto je tradične označované za „uhorkovú sezónu“, pretože sa u nás takmer nič nedeje, tentoraz je to akési iné. No a na spoločenské udalosti reaguje s obľubou aj tvorivý internet. Opäť vám preto prinášame sumár toho najdôležitejšieho čo sa v poslednom období stalo v trochu ironickom prevedení. Obrázky sú z facebookových stránok Zomri a Ľegrácie Janka Francisciho.

Zadržanie kontroverzného podnikateľa Mariána Kočnera vyvolalo doslova výbuch tvorivosti na slovenskom internete. Bolo veľmi ťažké vybrať len jeden obrázok.

Predseda parlamentu Andrej Danko je pre ľudovú tvorivosť absolútne najzaujímavejším zdrojom. Tentoraz si svoju minútku slávy vyslúžil návštevou Múru nárekov.

Udalosti posledných mesiacov zhrnuté v jednom obrázku… Niekto má naponáhľo, iný si zas môže užívať pokojné letné chvíle 🙂

Našinci nezabúdajú ani na bratov Čechov. Možno aj preto, že premiérom je tam Slovák – Andrej Babiš. Takto vyzerá jeho vplyv na svojich spolustranníkov.

Nie nie… toto nie je žiadna sranda, ale realita. Schody za 28 tisíc eur skutočne máme – v bratislavskej Petržalke. Takto na ne upozornil starostlivý občan.

Tento obrázok komentár nepotrebuje. Snáď len dodať, že toto je krutá realita slovenskej slušnosti.

Nuž a aký by to bol sviatok bez Sulíkových rožkov? Jeho vyjadrenie, že mu prekáža, že si cez sviatok nemôže kúpiť teplé rožky, mu bude ľudová tvorivosť pravdepodobne pripomínať pri každej príležitosti.

sam, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Slota proti Dankovi

Vskutku nečakaný návrat do politického života učinil začiatkom týždňa bývalý predseda SNS …