Domov Šport Stoch sa vracia do Solúna

Stoch sa vracia do Solúna

0
0

Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch sa sťahuje z Prahy do Solúna. Zo Slavie, kde opäť futbalovo pookrial prestupuje do tímu gréckeho majstra, PAOK Solún, kde to už dobre pozná. 

Zdalo sa, že Miroslav Stoch je v Prahe spokojný a rovnako tak vedenie klubu s ním. Preto informácia o jeho transfere zo Slavie do PAOK futbalových fanúšikov prekvapila.

„Som otvorený človek, ale Miňov transfer ďalej komentovať nebudem. Hlavným motívom pre hráča a klub neboli peniaze.

Všetci sme Miňa mali radi, prajeme mu veľa šťastie a budeme spomínať na futbalovú radosť, ktorú u nás zanechal,“ povedal na margo prestupu šikovného slovenského krídelníka predseda predstavenstva Slavie Jaroslav Tvrdík, ktorý tiež prezradil, že za Stochovým odchodom z hlavného mesta Českej republiky sú vážne osobné dôvody.

Podľa informácií Novy zinkasovali „zošívaní“ za Stocha 1,5 milióna eur. Miroslav Stoch odohral za Slaviu 88 súťažných zápasov, v ktorých strelil 20 gólov a na ďalších 19 prihral.

V uplynulej sezóne sa tešil z českého majstrovského titulu a dvakrát aj zo zisku pohára. U svojho staronového zamestnávateľa pôsobil v sezóne 2013/2014, kedy v 46 zápasoch zaznamenal 10 gólov a 10 gólových prihrávok. V drese PAOK si zahral aj v skupinovej a vyraďovacej fáze Európskej ligy.

max, SITA, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Maratón pod 2 hodiny! Kipchoge posunul hranice možného

Kenský vytrvalec Eliud Kipchoge ako prvý človek v histórii pokoril hranicu dvoch hodín na …