Domov Prominenti VIDEO: Toto Cibulková prehnala: „Jáj do pi*e, že idú do roboty to je ich problém“

VIDEO: Toto Cibulková prehnala: „Jáj do pi*e, že idú do roboty to je ich problém“

0
0

O tenistke Dominike Cibulkovej sa v tejto sezóne na športových stránkach veľa nepíše. Zato svojím životným štýlom pravidelne plní bulvárne stránky. Okázalé outfity, luxusné dovolenky a hlavne bujaré párty. Jedna taká sa odohrala aj nedávno v jej luxusnom byte a susedia na ňu museli zavolať dokonca políciu.

Niekdajšia svetová päťka svetového tenisového rebríčka WTA Dominika Cibulková popri tenise nikdy nezabudla aj na tie príjemnejšie stránky svojho života.

Skrátka si zarobené peniaze vždy vedela užiť. Základom jej života však bol tenis a takmer každú sezónu vedela potešiť fanúšikov dobrými výsledkami.

Najväčší úspech svojej kariéry zaznamenala v roku 2016, keď vyhrala záverečný turnaj roka Turnaj majsteriek a zapísala sa tak do histórie. Ako sa dnes ukazuje, práve víťazstvo na tomto turnaji bol vrchol jej kariéry, ktorá odvtedy ide dolu kopcom.

Najmä práve prebiehajúca sezóna je pre slovenskú tenistku ako zo zlého sna. Dominika v nej na okruhu WTA odohrala len 11 zápasov, v ktorých má mizernú bilanciu, keď dokázala vyhrať len dva.

Náladu si zlepšila aspoň dvomi víťaznými zápasmi pri svojej rozlúčke s reprezentáciou. Jej celková bilancia v tejto sezóne je tak 4 víťazstvá a 9 prehier.

Bujarý život

Zabudnúť na neúspechy na kurte sa Cibulková snaží užívaním si života. Svojich fanúšikov na sociálnych sieťach pravidelne zásobuje svojimi tradičnými výťahovými fotografiami, na ktorých predvádza nové outfity, či sa rada pochváli luxusnými dovolenkami so svojím manželom, či s priateľmi na jachtách, ale taktiež pre ňu typické sa už stali aj bujaré oslavy a párty.

A práve to je tŕňom v oku nejedného športového fanúšika. Určite majú ešte všetci v pamäti júnovú oslavu jej 30-tych narodenín, ktorú museli prerušiť policajti kvôli rušeniu nočného kľudu.

Na jej obranu treba povedať, že každý z nás sa sem‑tam odviaže, dokonca aj outfity, ktoré sa nepáčia jej kritikom, či už pre nevkusnosť alebo ochranu zvierat, ktoré jej prepožičali svoju kožu, sú len otázkou vkusu. No naposledy to už Dominika poriadne prehnala!

Párty, ktorou prekročila hranice

Internetom koluje video, ktoré zobrazuje ďalšiu z množstva divokých párty niekdajšej tenisovej hviezdy, ktoré by podľa popisu jeho autora malo byť natočené v noci o pol tretej z 28. na 29. augusta.

Na videu počuť hlasnú hudbu ozývajúcu sa na celé okolie, ktorú nepreruší ani príchod policajtov. Tí niekoľkokrát narušiteľku nočného kľudu vyzvali, aby otvorila dvere, avšak nevedno, či z dôvodu, že pre hlasnú hudbu ich nepočula alebo naschvál, dvere neotvorila.

Policajti odišli a párty pokračovala ďalej. V istom momente sa Dominika veľmi nevhodným a vulgárnym spôsobom vyjadrila na adresu svojich nespokojných susedov:

„Jáj do pi*e, že idú do roboty, to je ich problém,“ znie celkom jasne z videa hlas Dominiky Cibulkovej.

Ukončila sezónu

Pár dní po bujarej párty predstúpila Dominika Cibulková pred novinárov s informáciou, že sa rozhodla ukončiť práve prebiehajúcu sezónu.

Posledný zápas odohrala ešte v máji, odkedy sa na kurte neobjavila. Môžu za to aj zdravotné problémy. Či to bude aj definitívny koniec jej kariéry zatiaľ neprezradila.

„Užívam si voľno, uvidíme čo bude, záleží aj na mojej achilovke. Nerozmýšľam nad tým čo bude. Tenis mi trochu chýba, nie všetky tie niekoľkohodinové tréningy či cestovanie, ale myslím si, že každému športovcovi chýbajú víťazstvá.

Štrnásť rokov súťažím a potrebovala som oddych,“ povedala Cibulková na tlačovej konferencii.

ano, foto: SITA, video: hetrik.sk

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

8. Tiger Woods (62,3 milióna USD, golf)

Po dvoch quarterbackoch amerického futbalu presedláme na predsa len jemnejší šport. Osmičk…