Domov Týždenník Koment 20/2021: Vláda pomôže rodinám, nie však všetkým

Koment 20/2021: Vláda pomôže rodinám, nie však všetkým

0
0

Ani uplynulý týždeň nebol na Slovensku nudný. Okrem dobrej správy, že sa končí núdzový stav, sme opäť mohli sledovať koaličné i koalično-opozičné prekáračky.

Toľko kritizovaný núdzový stav je na území Slovenska minulosťou. Parlament však schválil poistku, aby vláda mohla  v prípade potreby prijímať legislatívu, ktorou bude prípadné opätovné zhoršenie pandemickej situácie riešiť.

V parlamente sa živo diskutovalo aj o kolúznej väzbe. Práve kvôli nej opäť prichádzajú vyhrážky na odchod koaličnej strany z vlády. Koalícia sa tiež nevie zhodnúť ani na navýšení deficitu, a tak radšej prerušila zasadanie zákonodarného zboru.

Diskutovalo sa tiež o jednorazovom príspevku na deti, ktorý má rodinám pomôcť prekonať dopady koronakrízy. Problém však bol, že návrh prišiel zo strany opozície. Vláda však opozícii zobrala vietor z plachiet, keď oznámila svoj vlastný návrh. Tešiť sa však nemôžu všetky rodiny…

A jedna zaujímavosť z ciest. Zdá sa, že slovenských vodičov už omrzel alkohol, fičia si teraz na niečom inom Ak chcete vedieť na čom, prečítajte si najnovšie vydanie týždenníka Koment.

Dozviete sa v ňom i to, že Slovensko spoznalo futbalového majstra i nomináciu našej reprezentácie na majstrovstvá sveta v hokeji, ale tiež to, že Peťo Sagan je opäť cyklámenový!

Príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…