Domov Týždenník Koment 39/2021: Prestrelka v parlamente a Správa prezidentky

Koment 39/2021: Prestrelka v parlamente a Správa prezidentky

0
0

Vzťah opozície a koalície nebol nikdy najlepší, no v poslednom období sa vyhrocuje a pozerať sa na to nemohla už ani prezidentka, ktorá sa prostredníctvom Správy o stave republiky rozhodla prehovoriť všetkým politickým predstaviteľom do duše…

Opozícia sa konečne dočkala a mohla sa pokúsiť odvolať ministra vnútra. Ten mal však medzi poslancami parlamentu dostatočnú podporu, i keď nie celej koalície, a na svojom poste ostáva.

Počas rozpravy sa však vyhrotila komunikácia medzi predsedom parlamentu a predsedom strany Smer-SD natoľko, že sa vyťahovali mafiáni a plagiátori.

Nechutné predstavenie sa nepáčilo ani prezidentke, ktorá ako opozíciu tak koalíciu vo svojej Správe o stave republiky vyzvala, aby sa správali zodpovedne a ukľudnili už aj tak napätú situáciu na Slovensku.

Dnes to síce tak nevnímame, ale vynájdenie kníhtlače bolo jedným z najväčších objavov histórie ľudstva. V týchto dňoch oslavuje narodeniny. Viete koľké?

V športe minulý týždeň zarezonoval najviac svetový šampionát vo vodnom slalome v Čunove. S kariérou a fanúšikmi sa na ňom rozlúčilo hneď niekoľko legendárnych športovcov.

Prečítajte si viac v novom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…