Domov Prominenti Ako sa vo forme udržujú svetové celebrity?

Ako sa vo forme udržujú svetové celebrity?

0
0

V dnešnej dobe je popri každodenných pracovných povinnostiach dosť náročné nájsť si čas pre seba. Väčšinu ľudí zamestnáva práca a rodina natoľko, že na akýkoľvek druh pohybu je deň jednoducho prikrátky. Svetové celebrity, ktoré majú povinností až až, však dbajú na to, aby vyzerali dobre a preto sa venujú rôznym druhom pohybu.

Práve tieto ženy, ktoré pozná celý svet, by mohli byť inšpiráciou pre všetky tie, ktoré túžia po bezchybnej postave. Aj napriek pracovnej vyťaženosti a častému cestovaniu podľahli čaru pohybu, aby sa udržali vo forme a aby vyzerali skvele.

Kate Hudson

Kate Hudson

Americká filmová herečka Kate Hudson, ktorá tento rok oslávila svoje 40. narodeniny by mohla ísť príkladom všetkým mamičkám, ktoré popri deťoch zabúdajú na seba.

Len pred rokom porodila tretie dieťa, dcéru Rani Rose, no na svoj vzhľad a zdravotný stav ani náhodou nezabúda. Vo forme sa udržuje vďaka pravidelnému cvičeniu.

Kate Hudson preferuje pilates, ktorý podľa jej slov zlepšuje každý jej deň. Miluje tiež tanec, ktorý pokladá za veľmi efektívne kardio. Talentovaná herečka tiež rada jazdí na bicykli, praktizuje kruhové tréningy a chodí do prírody.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez v posilňovni

Americká herečka a speváčka Jennifer Lopez je známa svojím nestarnúcim vzhľadom. Napriek piatim krížikom vyzerá už niekoľko rokov rovnako. To sa jej darí vďaka prísne nastavenému režimu v strave a tiež cvičení.

Spomedzi pohybových aktivít uprednostňuje tanec, ktorý je, ako sama povedala, súčasťou jej života a kľúčom ku šťastiu. Vďaka svojim trénerom, s ktorými spolupracuje, zdokonaľuje svoju postavu, najmä partie ako zadok, stehná a brucho.

Súčasťou tréningov často býva kickbox, kruhový tréning a tiež silové cviky. Ako sama hollywoodska hviezda povedala, väčšinu času počas cvičenia zasväcuje práve svojmu miliónovému zadku.

Nicole Kidman

Nicole Kidman pri behaní

Hoci sa u žien o veku hovoriť nemá v prípade 52-ročnej austrálsko‑americkej herečky Nicole Kidman môžeme urobiť výnimku. Hoci ako sama hovorí obmedzenia v strave nepreferuje, šport je neoddeliteľnou súčasťou jej života.

Vyrastala totiž v maratónskej rodine, a teda jej beh na dlhé vzdialenosti nie je vôbec cudzí. Do svojho pestrého športového programu zakomponovala tiež jogu a spinning.

Halle Berry

Halle Berry so svojím trenérom

Ani hollywoodská herečka Halle Berry nemá času na rozdávanie. Napriek tomu však dbá na to, aby si dopriala dostatok pohybu každý deň. Za to vďačí najmä svojmu trénerovi Harleymu Pasternakovi, ktorý jej vytvoril tréningový plán na mieru.

Ten zahŕňa klasické kardio a cviky na hornú aj spodnú časť tela. Herečka má presne rozpísaný režim, ktorý denne dodržuje. Okrem toho sa venuje tiež joge a thajskému boxu, pričom cvičenie kombinuje s meditáciou.

Jessica Biel

Jessica Biel a Justin Timberlake

Ani americká herečka Jessica Biel, ktorá je súčasne manželkou speváka Justina Timberlakea, nezaháľa. Popri dlhých hodinách strávených pred kamerami, trávi tie ďalšie v telocvični.

Náročné silové tréningy strieda s kardiom a jogou. Práve joga je podľa herečky ideálnym fyzickým, ale tiež mentálnym a emocionálnym cvičením.

Vo voľnom čase sa zvykne tiež venovať kardio cvičeniu. Herečka má rada beh, no s priateľmi si zvykne zahrať futbal či volejbal, čo nepredstavuje len záťaž, ale hlavne zábavu.

Kate Middleton

Kate Middleton rada vesluje.

Nielen hollywoodske hviezdy sa usilujú zostať vo forme. Aj Kate Middleton, vojvodkyňa z Cambridge, sa po troch deťoch môže pochváliť bezchybným telom.

To si udržiava pravidelným cvičením bez spolupráce s osobným trénerom. Podľa denníka Daily Mail zvykne cvičiť len so svojou sestrou Pippou.

Vojvodkyňa z Cambridge miluje plávanie, lyžovanie, tenis či halové veslovanie. Zanietená je tiež pre jogu, ktorá jej pomáha zbaviť sa stresu a zostať v duševnej rovnováhe.

Emma Stone

Emma Stone taktiež prepadla pohybu

Aj mladá talentovaná herečka Emma Stone žije pohybom. Sama priznala, že trpí komplexmi zo svojho tela, ktoré podľa nej nemá príťažlivé ženské tvary. Sama ho prirovnala k telu 10-ročného chlapca.

Preto sa snaží vylepšovať ho pravidelným cvičením. Jej osobný tréner Armando Alarcon jej stanovil plán, podľa ktorého má kombinovať viaceré druhy pohybu.

Prvým je horolezectvo, ktoré je podľa neho skvelou formou kardiovaskulárneho pohybu. Herečka sa z tohto pohybu veľmi teší, pričom ho praktizuje v teréne,  ale tiež na vnútorných lezeckých stenách. Emma Stone sa podľa plánu tiež venuje chôdzi a pilatesu, pre ktorý je doslova nadšená.

Eva Longoria

Eva Longoria rada behá.

Výnimkou nie je ani 44-ročná americká herečka Eva Longoria, ktorá patrí medzi najfitness ženy. Hviezda prepadla najmä behu.

Okrem neho sa ale venuje aj joge a pilatesu. Herečka sa vyjadrila, že jej cieľom je zostať vo forme, no najmä byť čo najzdravšia.

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey obľubuje kardio

Americká herečka, moderátorka a producentka Oprah Winfrey je vzorom pre mnohé ženy po celom svete. Príkladom môže ísť aj tým, ktoré používajú svoj vek ako výhovorku.

Práve táto žena vo veku 65 rokov dokazuje, že všetko je možné. Pohybu venuje 6 dní v týždni, pričom preferuje najmä kardio v podobe behu a chôdze. Jej rozvrh zahŕňa tiež silové cviky, pomocou ktorých precvičuje hornú aj spodnú časť tela.

puma, foto: internet

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

8. Tiger Woods (62,3 milióna USD, golf)

Po dvoch quarterbackoch amerického futbalu presedláme na predsa len jemnejší šport. Osmičk…