Domov Týždenník Koment 11/2021: Namiesto vyriešenia sa koaličná kríza viac prehĺbila

Koment 11/2021: Namiesto vyriešenia sa koaličná kríza viac prehĺbila

0
0

Napriek stále pokračujúcej kritickej situácii na Slovensku v súvislosti s pandémiou koronavírusu, si vládna koalícia dala týždeň na vyriešenie svojich vnútorných problémov. Ani to však nepomohlo.

Keď už sa zdalo, že sa koaličné strany dohodli na podmienkach svojho pokračovania, prišla tlačová konferencia premiéra Matoviča, ktorá dohodu zmietla zo stola. Nepomohlo ani, že minister zdravotníctva okamžite podal demisiu.

Ako to vyzerá, koaliční partneri už majú premiérovania Igora Matoviča dosť a ochotní pokračovať v súčasnej vláde sú len za predpokladu, že vládu bude viesť niekto iný.

V tejto situácii vôbec nie je prekvapujúce, že dôveryhodnosť vládnych predstaviteľov rapídne klesá.

V tejto situácii pokračuje aj naďalej boj proti korupcii. Za mreže sa najnovšie dostalo aj šokujúce meno. Šéf slovenskej tajnej služby bude dokonca stíhaný vo väzbe. Do tej sa opäť vracia aj Monika Jankovská.

Aby ste sa trochu odreagovali, skúste si pozrieť nejaký dobrý film. Napríklad s Mattom Damonom. Prierez jeho najlepšími filmami vám prinášame v kategórii Zaujímavosti.

No a v Histórii vám priblížime život a profesijnú kariéru jedného z najdôležitejších vedcov sveta. Viete ktorý Nemec pomohol Američanom vyvinúť atómovú bombu?

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Slovensko navštívi holandský kráľovský pár

Na pozvanie prezidentky Zuzany Čaputovej pricestuje na oficiálnu návštevu Slovenska holand…