Domov Týždenník Koment 3/2021: Matovič si presadil testovanie, nezabudol urážať a vyhrážať sa

Koment 3/2021: Matovič si presadil testovanie, nezabudol urážať a vyhrážať sa

0
0

Na Slovensku naďalej pokračuje nerovný boj proti koronavírusu ale tiež boj vo vnútri koalície, ktorá sa týždeň „hádala“, či sa bude opäť celoplošne testovať alebo nie.

Premiér Matovič, ktorý nezabudol opäť pourážať pár ľudí, ale aj sa vyhrážať pádom vlády, napokon dosiahol svoje. Testovať sa bude, akurát sa to bude volať skríning…

Na konanie vlády v posledných mesiacoch sa už nemôže pozerať Pellegriniho Hlas-SD, ktorý vyzval opozíciu k spojeniu síl a zbieraniu podpisov pod petíciu za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách. Výzva však veľký úspech nemala…

Našťastie úspešne napreduje príprava rozbehnutia fungovania prvého európskeho orgánu so sídlom na Slovensku. Európsky orgán práce (ELA) by mohol začať fungovať už do leta.

Máte radi kávu? Potom je článok o káve na 5 špeciálnych spôsobov ako pre vás! Rovnako tak určite nepreskočte naše rady, ako si zachovať svieži vzhľad aj v zimnom počasí.

No a v športe sme zamerali pozornosť na skvelého Tomáša Tatara, trápiacu sa Petru Vlhovú, ale aj Štefana Svitka, ktorý sa opäť zaradil medzi top pretekárov Rely Dakar.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

RAŠI: Vláda plných cintorínov

To, čo predvádza vláda Igora Matoviča, nikdy na Slovensku nebolo. Nie je to len nezvládnut…