Domov Týždenník Koment 31-32/2022: Okrem slniečka nám podkurujú aj politici

Koment 31-32/2022: Okrem slniečka nám podkurujú aj politici

0
0

Toto leto je poriadne horúce. A to nehovoríme len o vonkajšej teplote. Poriadne sa potíme aj z toho, čo sa deje v našej politike – na pokojné riešenie koaličnej krízy to zatiaľ nevyzerá.

Koaličná kríza nemá koniec ani po niekoľkých letných týždňoch. Hoci sa politici predbiehajú v navrhovaní riešení, SaS všetky odmieta. Až na jedno – odchod Igora Matoviča je podľa strany naďalej nevyhnutný.

So zaujímavými informáciami prišla aj opozícia. Veronika Remišová vraj sťahuje svoje ministerstvo na základe vopred dohodnutej súťaže

Už aj tak horúce leto nám ešte viac ohrieva slniečko. Pre dovolenky je to síce dobre, avšak ľudskému telu toľko horúcich dní neprospieva. Poradíme vám, ako toto leto zvládnuť v zdraví.

Smutné správy prišli tentokrát aj z Ríma. Jedniný slovenský kardinál a veľká osobnosť nielen slovenského duchovného života Jozef Tomko zomrel vo veku 98 rokov.

Potešil aspoň šport. Najväčšie európske mládežnícke podujatie v Banskej Bystrici malo veľký úspech. Čítajte viac v najnovšom vydaní týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

O triumf v Lige národov si zahrajú Chorváti, Holanďania, Španieli a Taliani

Boje v skupinovej fáze Ligy národov skončili. Na finálový turnaj Final Four, na ktorom sa …