Domov Týždenník Koment 35/2019: Oslavy výročia SNP ako sa patrí a európsky volejbal na úrovni

Koment 35/2019: Oslavy výročia SNP ako sa patrí a európsky volejbal na úrovni

0
0

Presne takto by sa dal v skratke zhrnúť uplynulý týždeň na Slovensku. Naše volejbalistky prepísali históriu, ale čo je dôležitejšie, pobláznili športových fanúšikov, aj keď na postup cez silné Taliansko to nestačilo.

Oslavy 75. výročia SNP, ktoré sa konali v Banskej Bystrici, boli, ako sa na toto číslo patrí, veľkolepé. Okrem tradičných príhovorov najvyšších ústavných činiteľov, organizátori pripravili bohatý program, zahŕňajúci aj vojenskú prehliadku, ktorá prilákala tisíce ľudí.

V zahraničí je to zaujímavé najmä v  Británii a v Taliansku. Zatiaľ čo na Apeninskom polostrove sa pekne prerátal Mateo Salvini, na ostrovoch stále nevedia čo s brexitom a vyzerá to, že aj nový premiér je v už koncoch…

Slovensko sa zas trápi s Kažimírovým naplánovaným vyrovnaným rozpočtom, z ktorého napokon môže byť aj viac ako miliardová sekera…

Nezabudli sme ani na školopovinných. Ak chcete vedieť, čo by ste vašej ratolesti mali pripravovať na desiate, určite si prečítajte našu rubriku zdravie. Naše rady určite oceníte vy i vaše dieťa.

Okrem toho sme si pre vás pripravili aj ďalšie zaujímavosti i dôležité informácie. Prajeme príjemné čítanie.

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 05/2020: Politici nasadili do boja Istanbulský dohovor

Už od roku 2011 máta našu spoločnosť. Dohovor, ktorý pre niektorých znamená potvrdenie slo…