Domov Týždenník Koment 45/2020: Slovenské ulice sa 17. novembra zaplnili protestujúcimi

Koment 45/2020: Slovenské ulice sa 17. novembra zaplnili protestujúcimi

0
0

Výročie Dňa boja za slobodu a demokraciu využili mnohí Slováci na protest proti súčasnej vláde. V Bratislave sa 17. novembra na viacerých miestach stretli tisícky ľudí, aby vyjadrili svoju nespokojnosť s tým, čo sa u nás dnes deje.

Všetko sa to udialo napriek tomu, že na Slovensku naďalej platí núdzový stav a v rámci neho zákaz zhromažďovania sa.

Protestujúci sú nespokojní s vládou Igora Matoviča, a je treba priznať, že tá im príliš pokoja neprináša. Veď sa stačí pozrieť na sociálne siete dvoch koaličných partnerov. SaS a Matovič sa do seba minulý týždeň pustili akoby ani neboli koaličnými partnermi.

A ako sa hovorí, kde sa dvaja bijú, tretí vyhráva. Podľa najnovšieho prieskumu volebných preferencií získava Pellegriniho Hlas-SD čoraz väčší náskok a vládne strany klesajú, najvýraznejšie práve tá premiéra Matoviča.

Ani v ďalšom prieskume vládni politici príliš neexcelujú. Najdôveryhodnejšou političkou je prezidentka Čaputová, pričom lídrom koaličných strán verí len tretina občanov Slovenska.

Popri tom všetkom, čo sa v súčasnosti na svete i Slovensku deje, prichádza aj jedna skvelá správa. Najväčšia automobilka na Slovensku sa chystá tu investovať ďalšiu miliardu eur.

Slovákov potešili aj futbalisti národného tímu, ktorí po druhýkrát po sebe postúpili na európsky šampionát, keď vo finále baráže porazili Severných Írov.

V najnovšom čísle týždenníka Koment sa dozviete ešte omnoho viac.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 31-32/2022: Okrem slniečka nám podkurujú aj politici

Toto leto je poriadne horúce. A to nehovoríme len o vonkajšej teplote. Poriadne sa potíme …