Domov Týždenník Koment 48/2020: Prezidentka tvrdo skritizovala premiéra

Koment 48/2020: Prezidentka tvrdo skritizovala premiéra

0
0

Situácia ohľadom vývoja pandémie koronavírusu sa na Slovensku zhoršuje. Okrem toho vládna koalícia vysiela ľuďom veľmi zmätočné informácie meniace sa doslova z hodiny na hodinu.

Azda aj to je dôvod, prečo prezidentka Čaputová, nie prvý raz, skritizovala vládu a navyše odporučila premiérovi Matovičovi, aby manažovanie krízy prenechal inému členovi vlády.

Nespokojnosť s vládou prezentovali v prieskume aj samotní občania. Viac ako polovica z nich sa vyjadrila, že si praje referendum o predčasných parlamentných voľbách. To by privítali dokonca aj mnohí voliči vládnych strán.

Okrem boju proti koronavírusu sa na Slovensku naďalej bojuje aj s korupciou. Minulý týždeň si to odniesli ďalšie zvučné mená. Do väzby zamieril podnikateľ Jaroslav Haščák či bývalí vysokí predstavitelia policajných zložiek, vrátane policajného šéfa Milana Lučanského.

Nuž, ako sa ukazuje, nový generálny prokurátor bude mať práce vyše hlavy. Na tento post poslanci Národnej rady SR minulý týždeň zvolili Maroša Žilinku.

Slovensko je nádherná krajina, o tom sa môžete presvedčiť v rubrike cestovanie, kde vám predstavíme jedinečné slovenské skanzeny.

No a pri rubrike Slovo na zamyslenie tentokrát nájdete všetko podstatné o symboloch, bez ktorých by Vianoce ani neboli Vianocami.

Prajeme vám príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…