Domov Zaujímavosti Youtuber LadBaby vyfúkol ocenenie princovi Williamovi

Youtuber LadBaby vyfúkol ocenenie princovi Williamovi

0
0

Pri príležitosti Dňa otcov sa v Británii odovzdávalo ocenenie pre najlepšieho britského celebritného otca Celebrity Dad of the Year 2018. Uspieť sa podarilo 31- ročnému youtuberovi, ktorý ocenenie „vyfúkol“ iným známejším celebritným oteckom.

Asi len málokomu z vás niečo povie meno Mark Hoyle, trochu väčšej časti už v ušiach o čosi viac zarezonuje meno LadBaby. Práve tento muž dokázal uspieť v ankete magazínu Daily Star, ktorý sa rozhodol oceniť najlepšieho celebritného otca roka 2018.

V hre pritom boli omnoho známejšie mená ako napríklad najznámejší porotca talentových súťaží Simon Cowell, spevák Liam Payne, futbalista Rio Ferdinand alebo následník britského trónu princ William.

Kto je Mark Hoyle?

Mark Hoyle je 31-ročný Youtuber, ktorý na svojom kanáli pod menom LadBaby pridáva veselé videá o rodičovstve. Vďaka jeho vyhľadávanému kanálu sa známym stal aj jeho syn Phoenix Forest Hoyle, ktorý je hlavným aktérom jeho videí.

Mark Hoyle sa tejto činnosti začal venovať v roku 2016 práve vtedy, keď mu jeho manželka oznámila že je tehotná. Cieľom jeho blogovania bolo, aby ľudia mohli sledovať jeho premenu z chlapca na starostlivého otca, ktorý v tom čase nemal ani šajnu o tom, ako vychovávať deti.

V hre boli slávni

Po tom, ako Mark ocenenie získal sám povedal, že to absolútne nečakal. Oteckovia, ktorí sa v ankete nachádzali boli omnoho známejší. Medzi nimi bol napríklad boxer Anthony Joshua, ktorý bol nominovaný vďaka synčekovi Josephovi.

Trochu úsmevne môžeme povedať, že práve Mark sa stal prvým človekom, ktorý porazil tohto skvelého boxera. Ďalším bol Simon Cowell, o otcovstve ktorého sa veľa špekulovalo.

Matkou jeho syna Erica je totiž bývalá priateľka Simonovho najlepšieho kamaráta. Mnohých ale prekvapí, že ocenenie si neodniesol následník britského trónu princ William, ktorý je oteckom už troch detí a teda bol najhorúcejším kandidátom na zisk tohto ocenenia.

pepe, foto: instagram

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Zaujímavosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Mračnová dostala cenu Laurel

Európske olympijské výbory (EOV) ocenili čestnú členku Slovenského olympijského a športové…