Domov Prominenti Známi športovci v haloweenskych maskách

Známi športovci v haloweenskych maskách

0
0
Haloweenska párty v podaní Cavaliers

1. novembra si na Slovensku tradične pripomíname Sviatok všetkých svätých. Čím ďalej tým viac sa k nám však z amerického kontinentu dostáva sviatok Halloween, kedy sa ľudia prezliekajú do rôznych kostýmov.

Tento rok sa do rôznych kostýmov obliekli aj známi športovci. Niektorí boli skutočne na nerozoznanie. Pri pohľade na nich je jasné, že im zmysel pre humor vôbec nechýba.

Hokejista ako americký prezident

Útočník hokejového tímu NHL Edmonton Oilers Connor McDavid to podľa mnohých tento rok prepískol. Na halloweenskú párty prišiel oblečený ako americký prezident Donald Trump.

K jeho nápadu sa pridala aj jeho priateľka Lauren Kyleová, ktorá bola zas prezlečená za prvú dámu. Pod fotografiu na sociálnu sieť napísala popis, v ktorom ich označuje za pána a pani Trumpovcov.

McDavid si za tento kostým od mnohých vyslúžil kritiku. Sám sa však vyjadril, že jeho cieľom nebol ani výsmech a ani kampaň pre prezidenta.

Trumpovci v podaní Connora McDavida a jeho priateľky.

Hallowenská párty Cavs

Halloweenskú párty usporiadal známy basketbalista LeBron James z tímu Cleveland Cavaliers, ktorý zvolil skutočne strašidelný kostým. Nik by ani len náhodou nepovedal, že pod maskou klauna z hororu „To“ sa skrýva práve on.

LeBron James.

Humor však nechýbal ani jeho spoluhráčom. Kevin Love spolu so svojou priateľkou zvolili kostým Stinga a Hulka Hogana. Ďalší hviezdy hráč Dwayne Wade a jeho manželka sa zas prezliekli za duo Milli Vanilli.

Keby ste sa teda na tejto párty náhodou ocitli, ani vo sne by vás nenapadlo, že sa pod všetkými tými maskami skrývajú najväčšie basketbalové hviezdy súčasnosti.

Brazílska futbalová hviezda ako joker

Brazílsky hviezdny futbalista Neymar za ostatnými ani náhodou nezaostával. To, že je žolíkom na trávniku, potvrdil aj na halloweenskej párty, kedy sa za neho aj obliekol.

Bordové sako, obrovská reťaz na krku, biela tvár a zelené vlasy bol skutočne skvelý nápad a z neho sa stal Joker na nespoznanie.

Neymar ako Joker.

Kostým Hamšíka

Najlepší kostým dvojice vznikol vlani a to, keď sa hráč SSC Neapol Dries Mertens rozhodol vystreliť si zo svojho spoluhráča Lorenza Insigneho a prezliekol sa práve za neho. Jeho manželka zas imitovala ďalšieho spoluhráča a skvelého slovenského futbalistu Mareka Hamšíka.

Ich prestrojenie bolo humorné a veľmi trefné. Kerkhofsovej nechýbal kohút vyčesaný do vysoka, rukávy, ktoré vyzerali ako Marekove tetovania a samozrejme neapolský dres, v ktorom by dokonale do tímu zapadla.

Mertens s manželkou a Marekom Hamšíkom.

Kostýmy všetkých hovoria o tom, že športovcom ani zďaleka nechýba zmysel pre humor a dokážu si vystreliť aj sami zo seba.

puma, foto: instagram

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…