Domov Týždenník Koment 23/2021: Odstúpim…neodstúpim, odvoláme…neodvoláme…

Koment 23/2021: Odstúpim…neodstúpim, odvoláme…neodvoláme…

0
0

Plánované odvolávanie Mikulca aj s podporou niektorých predstaviteľov koalície, demisia či jej späťvzatie ministra Mičovského, ďalšie zatýkanie v polícii či očkovanie Sputnikom, o ktoré je po trojmesačnom odklade minimálny záujem. To všetko priniesol ďalší týždeň na Slovensku.

Bola by to len ďalšia obyčajná demisia člena vlády, keby si ju minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka na poslednú chvíľu nerozmyslel. Premiér Heger však už mal na miesto Mičovského náhradu.

Zadržanie ďalšieho policajného predstaviteľa, navyše takého, ktorý bol aj na tajnom stretnutí „mocných“ v SIS, vyvolalo veľké pochybnosti o kompetencii ministra vnútra Mikulca viesť tento rezort. Za jeho odvolanie neplánuje hlasovať len opozícia.

Po veľkých peripetiách sa tento týždeň konečne na Slovensku začalo očkovať vakcínou, ktorá takmer spôsobila pád vlády. Z pol miliónového záujmu však už ostalo len pár tisícok občanov, ktorí sa na očkovanie Sputnikom V prihlásili.

Napriek všetkému, čo sa na slovenskej politickej scéne aktuálne deje, najväčšiu pozornosť minulý týždeň pútal hokejový šampionát. Slovenskí reprezentanti totiž svojimi výkonmi pohladili duše nielen športových fanúšikov.

Veríme, že o podobné podvihnutie nálady sa postarajú aj naši futbalisti. Výber trénera Tarkoviča už odcestoval do dejiska svojich zápasov majstrovstiev Európy.

Futbalistom držíme palce a vám prajeme príjemné čítanie nového vydania týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…