Domov Týždenník Koment 50-51/2021: Nové opatrenia i nová mocná dvojica Európy

Koment 50-51/2021: Nové opatrenia i nová mocná dvojica Európy

0
0

Vianoce sa blížia, a tomu zodpovedá aj obsah posledného tohtoročného vydania týždenníka Koment, ktoré prichádza ako dvojčíslo. Samozrejme, vzhľadom na zložitú situáciu v spoločnosti, sme sa nemohli vyhnúť ani aktuálnym témam.

Asi najdôležitejšia informácia je, že pred Vianocami sa uvoľňujú protipandemické opatrenia. To znamená, že kvôli stretnutiu s rodinou už nemusíte na svahy :-). Prečítajte si, čo sa už od piatka 17. decembra môže a čo nie…

Veľkou správou je aj to, že parlament schválil Návrh štátneho rozpočtu na rok 2022. Ako inak, opozícia má svoje výhrady.

Veľké veci sa diali aj za našimi hranicami. Európa má nový dvojzáprah. Angelu Merkelovú na stretnutí najmocnejších Európanov nahradil po boku francúzskeho prezidenta nový nemecký kancelár.

Famózne divadlo ponúkla tohtoročná edícia Formuly 1. O šampiónovi nielen, že rozhodol posledný závod sezóny, ale dokonca úplne posledné kolo!

A napokon, aby sme vám pomohli naladiť sa na Vianoce, prinášame vám už tradične výpočet tých najkrajších filmov, ktoré si počas týchto sviatkov určite musíte pozrieť a prieskum agentúry Focus odpovie na otázku, čo si asi tak väčšina z nás nájde pod vianočným stromčekom.

V poslednom tohtoročnom vydaní týždenníka Koment toho však nájdete omnoho viac. Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…