Domov Týždenník Koment 25/2021: Veľký rozhovor, zaujímavý prieskum a aktuálne udalosti

Koment 25/2021: Veľký rozhovor, zaujímavý prieskum a aktuálne udalosti

0
0

V najnovšom čísle týždenníka Koment prinášame okrem pohľadu na aktuálne udalosti z domova a zo sveta aj exkluzívny rozhovor s predsedom SaS a ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom i veľký prieskum.

Aj keď sa v posledných týždňoch hovorí o zlepšovaní sa situácie ohľadom pandémie koronavírusu, nové mutácie opäť nútia odborníkov vyzývať na opatrnosť a varovať pred ďalším lockdownom.

Myslíte si, že sa Slovensko uberá správnym smerom? Vo veľkom prieskume vám prezradíme, čo si o smerovaní našej krajiny myslia jej obyvatelia. Budete prekvapení, ako sa ich názory za posledný rok zmenili.

Máme aj dobré správy. Slovenský plán obnovy Európska komisia schválila a dokonca sme zaň dostali aj pochvalu. A potešia sa určite aj živnostníci, novela, ktorú schválil parlament, im výrazne zjednoduší život.

Chcete vedieť, čo hovorí na nového premiéra Richard Sulík, čo všetko sa za jeho ministrovania na rezorte hospodárstva podarilo či ako najradšej relaxuje? Prečítajte si v našom exkluzívnom rozhovore!

Zaujímavosti máme pre vás pripravené aj na športových stranách, kde opäť kraľuje Peter Sagan, rubriku Zdravie tentoraz venujeme rybám a „pocestujeme“ spolu aj do Indie.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…