Domov Týždenník Koment 8/2021: Športovci robia Slovensku radosť

Koment 8/2021: Športovci robia Slovensku radosť

0
0

Zatiaľ, čo v domácom spravodajstve nie je príliš čo chváliť, v športe máme dobrých správ tentokrát dosť, a tak trochu netradične začneme práve športom.

Filip Polášek dokázal to, čo ešte žiadny slovenský tenista pred ním. Ako prvý Slovák vyhral turnaj „veľkej štvorky“. Na Australian Open triumfoval v debli po boku Chorváta Ivana Dodiga! Aj ďalšia skvelá správa pochádza zo športu. Lyžiarka Petra Vlhová si z majstrovstiev sveta priniesla hneď dve strieborné medaily!

Už horšie to vyzerá na Slovensku. Čísla nakazených a bohužiaľ aj zomrelých v súvislosti s koronavírusom naďalej stúpajú a premiér Matovič našiel ďalšieho vinníka.

Okrem „toho“, ktorý nenakúpil testy, a „toho“, ktorý nepodporil celoplošné testovanie, sú tentokrát na vine i odborníci. Ako inak sa dá vysvetliť veta „kým som krajinu riadil ja, boli sme najlepší na svete, dnes ju riadia vedci, a sme najhorší„?

Vláda sa nezhodla ani na kúpe ruskej vakcíny Sputnik či otváraní kostolov. Nečudo preto, že sa stále viac ozývajú hlasy na demisiu ministra zdravotníctva ale taktiež celej vlády.

Na odľahčenie si prečítajte o tých najkontroverznejších reality šou, ktoré uzreli svetlo sveta, alebo napríklad o tom, aká bola naša hymna pred sto rokmi či ako vznikala tá aktuálna.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…