Domov Týždenník Koment 31-32/2021: Cenné kovy na olympiáde, zablokovaná Bratislava či kritizovaná dôchodková reforma

Koment 31-32/2021: Cenné kovy na olympiáde, zablokovaná Bratislava či kritizovaná dôchodková reforma

0
0

Prvý týždeň olympijských hier v Tokiu vyniesol Slovensku tri medaily. Zuzana Rehák Štefečeková sa stala po prvý raz olympijskou víťazkou, Jakub Grigar a Rory Sabbatini získali svoju prvú medailu, a tiež historicky prvú slovenskú v týchto disciplínach! Prečítajte si olympijský sumár, ale napríklad aj o protestoch v Bratislave či dôchodkovej reforme.

Strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková sa postarala o zlatú slovenskú radosť na OH v Tokiu 2020, vodný slalomár Jakub Grigar a golfista Rory Sabbatini zas potešili fanúšikov striebrom. Má Slovensko šancu na medaily aj v druhom týždni OH?

Kým oči športových fanúšikov pozerajú do Japonska, život na Slovensku sa nezastavil a v poslednom týždni si to najviac odniesla Bratislava. Protestujúci proti očkovaniu a COVID opatreniam upchali hlavné mesto a skomplikovali život jeho obyvateľom.

Vrásky na čele mohol na chvíľu odložiť minister vnútra Roman Mikulec, parlament ho bude odvolávať až v septembri. Koalícia už taká pokojná byť nemôže. Okrem otázky dôvery v Mikulca, sa nezhoduje ani v navrhovanej reforme dôchodkového systému.

Keďže v lete sa má najmä oddychovať, prinášame aj pekné oddychové témy. Viete, koľko psíkov slúži štátu či ako pripraviť lekárničku na cesty, aby ste si mohli dovolenku najmä užiť?

Tiež vám priblížime neľahký život Anny Frankovej, ale aj veľký slovenský poklad náhodne nájdený pri rekonštrukčných prácach.

V najnovšom čísle sa toho dozviete ešte omnoho viac!

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…