Domov Týždenník Koment 7/2021: Za zhoršujúcu sa situáciu môže koalícia, znie z vlastných radov

Koment 7/2021: Za zhoršujúcu sa situáciu môže koalícia, znie z vlastných radov

0
0

Napriek sprísneným opatreniam, ktoré na Slovensku platia dlhšie ako v iných európskych krajinách, sa situácia ohľadom koronavírusu nezlepšuje. Práve naopak. Na poplach už bijú aj krematóriá, ktorým dochádzajú kapacity.

Za zhoršujúcu sa situáciu mnohí vinia vládu, a hlasy tvrdiace to isté sa už ozývajú aj priamo z radov koalície. Nie sú to len nesprávne zvolené opatrenia, ale najmä spory, čo mnohí považujú za najvážnejší problém, pre ktorý vláda Igora Matoviča túto krízu nezvláda.

A aby toho nebolo málo, spory nekončia. Ten najnovší a spolu s ním aj ďalšie hašterenie a trieštenie koaličných radov priniesla vyhláška ministra zdravotníctva obmedzujúca zdravotnou poisťovňou hradené interupcie.

Napriek nelichotivej situácii, Slováci budúcnosť až tak zle nevnímajú. Na základe zaujímavého prieskumu vám prezradíme, aké sú očakávania slovenských domácností z hľadiska vývoja ich životnej úrovne.

Pokračujú aj ostrosledované kauzy. Zlou správou pre vyšetrovateľov je, že jeden z kľúčových svedkov viacerých z nich minulý týždeň spáchal samovraždu.

V ostatných rubrikách vám prezradíme čo  to o konci sveta či vodnej fajke, vezmeme vás do Maroka, vysvetlíme, prečo je bežkovanie v tomto čase dobrý nápad, ale aj to, ako sa vyvíjal náš jazyk.

No a to najlepšie na koniec, Petra Vlhová získala na tohtoročných MS prvú medailu! V kombinácii obhájila svoje umiestnenie spred dvoch rokov!

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…